Skocz do głównej zawartości

Wyszukiwarka

Kategoria: Rada Działalności Pożytku Publicznego

Ogłoszono przez Grzegorz Usczyk

Głosowanie na 5 przedstawicieli organizacji pozarządowych do Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W związku z kończącą się w grudniu br. drugą kadencją Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz trwającym aktualnie procesem wyboru nowych członków Rady, ZAPRASZAMY ORGANIZACJE POZARZĄDOWE WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO do głosowania na 5 przedstawicieli organizacji pozarządowych do Rady spośród zgłoszonych wcześniej kandydatów.

Ostateczny termin oddawania głosów to 3 grudnia br.

Lista zgłoszonych kandydatów do Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Warmińsko-Mazurskiego wraz z ich krótką notą biograficzną, zasady głosowania oraz formularz wyboru kandydatów do Rady znajdują się poniżej.

Za organizację i przeprowadzenie głosowania odpowiada Biuro Dialogu Społecznego i Pożytku Publicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Informacji udziela: p. Elżbieta Mierzyńska, tel. 89 512 58 76. Pytania można również przesyłać mailem na adres: radadpp@warmia.mazury.pl lub op@warmia.mazury.pl.