Skocz do głównej zawartości

Wyszukiwarka

Kategoria: Radni Województwa

Ogłoszono przez Grzegorz Usczyk

Radni Województwa - Kadencja 2018-2023

Hordejuk Bernadeta

Hordejuk Bernadeta

e-mail: bernadeta.hordejuk@warmia.mazury.pl

Przewodnicząca Sejmiku

Adamczyk Edward

Adamczyk Edward

e-mail: edward.adamczyk@warmia.mazury.pl

Wiceprzewodniczący Sejmiku
Wiceprzewodniczący Komisji Samorządu Terytorialnego i Bezpieczeństwa Publicznego

Andruszkiewicz Jolanta

Andruszkiewicz Jolanta

e-mail: jolanta.andruszkiewicz@warmia.mazury.pl

 

Astramowicz - Leyk Teresa

Astramowicz-Leyk Teresa

e-mail: teresa.astramowicz@warmia.mazury.pl

Przewodnicząca Komisji Współpracy Międzynarodowej

Bobek Jan

Bobek Jan

e-mail: jan.bobek@warmia.mazury.pl

Przewodniczący Komisji Rozwoju Obszarów Wiejskich, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Brzezin Gustaw Marek

Brzezin Gustaw Marek

e-mail: gustaw.marek.brzezin@warmia.mazury.pl

Marszałek Województwa

Chyl Marek

Chyl Marek

e-mail: marek.chyl@warmia.mazury.pl

Przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów

 

Czemiel Paweł

Czemiel Paweł

e-mail: pawel.czemiel@warmia.mazury.pl

 

Gontarz Robert

Gontarz Robert

e-mail: robert.gontarz@warmia.mazury.pl

 

Gorczyca Stanisław

Gorczyca Stanisław

e-mail: stanislaw.gorczyca@warmia.mazury.pl

Przewodniczący Komisji Samorządu Terytorialnego i Bezpieczeństwa Publicznego

Homza Zbigniew

Homza Zbigniew

e-mail: zbigniew.homza@warmia.mazury.pl

Wiceprzewodniczący Sejmiku
Wiceprzewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Polityki Społecznej, Rodziny i Sportu

Jaskulska Sylwia

Jaskulska Sylwia

e-mail: sylwia.jaskulska@warmia.mazury.pl

Członek Zarządu Województwa

Kazimierczuk Marcin

Kazimierczuk Marcin

e-mail: marcin.kazimierczuk@warmia.mazury.pl

 

Kierozalski Grzegorz

Kierozalski Grzegorz

e-mail: grzegorz.kierozalski@warmia.mazury.pl

 

Kluge Grażyna

Kluge Grażyna

e-mail: g.kluge@warmia.mazury.pl

Wiceprzewodnicząca Sejmiku
Wiceprzewodnicząca Komisji Strategii Rozwoju

Kozłowski Patryk

Kozłowski Patryk

e-mail: patryk.kozlowski@warmia.mazury.pl

 

Kuchciński Marcin

Kuchciński Marcin

e-mail: m.kuchcinski@warmia.mazury.pl

Wicemarszałek Województwa

Osiecki Julian

Osiecki Julian

e-mail: julian.osiecki@warmia.mazury.pl

Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

Pawlik Jacek

Pawlik Jacek

e-mail: jacek.pawlik@warmia.mazury.pl

 

Piotrowska Jolanta

Piotrowska Jolanta

e-mail: jolanta.piotrowska@warmia.mazury.pl

Członek Zarządu Województwa

Piwowarczyk Marcin

Piwowarczyk Marcin

e-mail: marcin.piwowarczyk@warmia.mazury.pl

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

Politewicz Tadeusz

Politewicz Tadeusz

e-mail: tadeusz.politewicz@warmia.mazury.pl

Przewodniczący Komisji Ochrony Zdrowia, Polityki Społecznej, Rodziny i Sportu

Prokop Grzegorz

Prokop Grzegorz

e-mail: grzegorz.prokop@warmia.mazury.pl

 

Rudnik Dariusz

Rudnik Dariusz

e-mail: dariusz.rudnik@warmia.mazury.pl

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Słoma Jarosław

Słoma Jarosław

e-mail: jaroslaw.sloma@warmia.mazury.pl

Przewodniczący Komisji ds. Mniejszości Narodowych i Etnicznych

Sycz Miron

Sycz Miron

e-mail: m.sycz@warmia.mazury.pl

Wicemarszałek Województwa

Szulc Jolanta

Szulc Jolanta

e-mail: jolanta.szulc@warmia.mazury.pl

Przewodnicząca Komisji Strategii Rozwoju

Śląska – Zyśk Wioletta

Śląska – Zyśk Wioletta

e-mail: wioletta.zysk@warmia.mazury.pl

Przewodnicząca Komisji Kultury i Edukacji

Ulewicz Bożenna

Ulewicz Bożenna

e-mail: bozenna.ulewicz@warmia.mazury.pl

 

Żuchowski Henryk

Żuchowski Henryk

e-mail: henryk.zuchowski@warmia.mazury.pl