czarnobiały0+1+2
 STRONA STARTOWA  TELEFONY  wydminy.pl  Uchwały Rady Gminy  Zarządzenia Wójta  O Biuletynie
 Drukuj informację

Wykaz numerów telefonów w Urzędzie Gminy Wydminy i podległych jednostkach

Ogłoszono: 2013-07-22 09:07:11 przez Administrator .

Wykaz numerów telefonów w Urzędzie Gminy Wydminy i podległych jednostkach
Stanowisko Osoba Nr pokoju Numer telefonu
Budynek przy ul. Grunwaldzkiej 74
Wójt Radosław Król
wojt@ug-wydminy.pl
12 stacjonarny
(87) 421-00-19
w. 32
Zastępca Wójta Maria Dolecka
vce.wojt@ug-wydminy.pl
14 w. 33
Skarbnik Krystyna Truchan
skarbnik@ug-wydminy.pl
17 w. 24
Sekretarz Alina Romanowicz
sekretarz@ug-wydminy.pl
8 w. 26
Wymiar podatków Marzena Romanowska
m.romanowska@ug-wydminy.pl
16 w. 27
Księgowanie i egzekucja Anna Smykowska
a.smykowska@ug-wydminy.pl
Gospodarka mieniem komunalnym Katarzyna Eustachiewicz
k.eustachiewicz@ug-wydminy.pl
15 w. 28
Ochrona środowiska Jolanta Bazylak
j.bazylak@ug-wydminy.pl
Obsługa projektów pozyskiwanych ze środków zewnętrznych / promocja gminy Martyna Choroszewska
m.choroszewska@ug-wydminy.pl
Działalność gospodarcza, kadry, wydawanie pozwoleń na alkohol, przewóz osób Henryka Lenkiewicz
h.lenkiewicz@ug-wydminy.pl
Zagospodarowanie przestrzenne / informatyk Bolesław Idek
b.idek@ug-wydminy.pl
15 w. 29
Kierownik referatu komunalnego / Inwestycje Beata Witkowska
b.witkowska@ug-wydminy.pl
9 w. 31
Zamówienia publiczne, drogi Andrzej Kosiba
a.kosiba@ug-wydminy.pl
Księgowość i płace
Jadwiga Beresztan
j.beresztan@ug-wydminy.pl
18   w. 34
Budynek przy pl. Rynek 1
Obsługa Rady Gminy Łukasz Gryczon
l.gryczon@ug-wydminy.pl
4 (87) 421-00-83 w. 112
Kasa gminna
(w.z.) Olga Monkiewicz
kasa@ug-wydminy.pl
6 (87) 421-00-83 w. 115
USC Jolanta Wilczewska
j.wilczewska@ug-wydminy.pl
2

(87) 421-00-83 w. 110

kom. 504-206-990

(87) 421-00-83 w. 111

Dowody osobiste Małgorzata Zabawska
m.zabawska@ug-wydminy.pl
3
Pozostałe instytucje
Biuro Obsługi Szkół Wydminy pokój nr 10 w UG (87) 421-01-17
Gminna Biblioteka Publiczna Wydminy (87) 421-04-23
Gminny Ośrodek Kultury Wydminy (87) 421-01-42
Gminny Osrodek Pomocy Społecznej Wydminy (87) 421-01-15
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Zieleni Wydminy (87) 421-00-78
Szkoła Podstawowa Talki (87) 421-06-04
Szkoła Podstawowa Zelki (87) 421-07-08
Zespół Szkół Gawliki Wielkie (87) 421-20-58
Zespół Szkół Ogólnokształcących Wydminy (87) 421-00-28
 

 

 Podmiot udostępniający informację: wydminy_gmina_wiejska
Osoba, która wytworzyla informację: administrator Data wytworzenia informacji: 2013-07-22 09:06:22
Osoba, która odpowiada za treść: administrator Data udostępnienia informacji: 2013-07-22 09:07:11
Wprowadził informację do BIP: Bolesław Idek Artykuł był wyświetlony: 2462
Osoba, która zmieniła informację: Administrator . Data aktualizacji informacji: 2015-05-14 10:42:10
Zobacz zmiany w rejestrze zmian »